Aktualności

• Turniejem barażowym w Mielcu, który rozegrany był 7 kwietnia zakończyliśmy rozgrywki w piłkę ręczną o Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego. Ostatecznie zajęliśmy  bardzo wysokie VII miejsce w województwie.
    Skład drużyny: Młodziński Paweł, Siryk Bartek, Mlodziński Dawid, Szawłoga Radek, Dzwonnik Karol, Szczybyło Jakub, Wawrzyn Kevin, Chaba Mateusz, Sęga Adrian, Bundyra Patryk, Cencora Gabriel,  trener-Zaborniak Witold.
    Gratulacje dla całej drużyny za uzyskanie tak wysokiej lokaty.

SZCZESLIWA.docxTurniejem barażowym w Mielcu
    20.05.2016 12:24 | więcej »
  •  W dniu 10.03.2016 w hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie rozegrany został Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach udział brały zespoły z Grodziska Dolnego, Rzeszowa, Pruchnika oraz Lubaczowa.

NADAL_W_GRZE_O_MISTRZOSTWO.docx

18.05.2016 10:26 | więcej »
  •  Drużyna piłkarzy ręcznych Publicznego Gimnazjum Nr 2 pod wodzą trenera Zaborniaka okazała się najlepsza  w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców. Zawody rozegrane zostały dnia 11.02.2016 w POSiR Przemyśl. W turnieju startowało pięć drużyn - Mistrzów Powiatu Jarosławskiego/Gimnazjum Pruchnik/, Przeworskiego /Gimnazjum Gniewczyna/, Przemyskiego Grodzkiego /Gimnazjum GSA Przemyśl/ i Przemyskiego /Gimnazjum Krasiczyn/ oraz Lubaczowskiego /Gimnazjum Nr 2 Lubaczów/.

Rejonowa_Gimnazjada_w_Pilce_recznej_11.02.2016.docx

18.05.2016 10:28 | więcej »
  • Kolejnym sukcesem, bo drugim pod rząd, zakończył się turniej piłki ręcznej o Mistrzostwo Powiatu. Turniej rozegrany został dn.23.01.2016 w hali sportowej Zespołu Szkół w Oleszycach. W zawodach, jak co roku, udział wzięło aż 9 szkół gimnazjalnych: Narol, Cieszanów, Lisie Jamy, Wielkie Oczy, Dachnów, Oleszyce, Ruda Różaniecka, Nr1 Lubaczów i oczywiście nasze Gimnazjum NR2. Zespoły w wyniku losowania zostały podzielone na trzy grupy. Zespoły , które w roku ubiegłym zajęły miejsca     I-III zostały "rozstawione ". Do naszej  grupy trafiły zespoły najlepiej prezentujące się w ostatnich latach na zawodach tego szczebla rozgrywek, / Gimnazjum Lisie Jamy oraz Gimnazjum Narol/.