• Nie żyje Natalia Marcinek – emerytowana nauczycielka naszej szkoły

• Natalia Marcinek

- urodziła się 27 maja 1939 r., od 1947 r. uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Wielkich Oczach, potem do Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie.

Ukończyła Studium Nauczycielskie w Rzeszowie na kierunku matematyka.

W latach 1963 – 2001 pracowała w naszej szkole jako nauczycielka matematyki, okresowo pełniąc funkcję zastępcy kierownika Dwójki.

Wykształciła i zaraziła pasją do matematyki rzesze uczniów. Zapamiętamy ją jako ciepłą, życzliwą i uśmiechniętą nauczycielkę.

Cześć jej pamięci!

• Ferie zimowe

• W ferie zimowe w naszej szkole na świetlicy szkolnej będą prowadzone zajęcia integracyjne dla dzieci prowadzone przez asystentki w ramach projektu Asystent Osoby ze Specjalnymi Potrzebami. Na zajęcia te można zapisać dzieci z klas młodszych.

Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa dzieci w sekretariacie szkoły. Zajęcia w zależności od zgłoszonych chętnych będą prowadzone w trzech grupach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 12:00.