• Leśne Potyczki

• "LESNE POTYCZKI " 11 października W naszej szkole odbyl się V Międzyszkolny Turniej Wiedzy Leśnej ,,Leśne Potyczki”, zorganizowany przez Nadleśnictwo Lubaczów i Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie. Tegoroczna edycja była szczegolna ze względu na 20. rocznicę Działań Edukacyjnych Lasów Państwowych. Druzyna dziewcząt w składzie: Paulina Gwóźdź, Magdalena Kamińska, Maja Bentkowska pod opieką p. Elżbiety Wolanin godnie reprezentowała naszą Dwojkę zdobywając zaszczytne II miejsce. Gratulujemy !

• Nominacja naszej szkoły

• Nasza Szkoła została w tym roku nominowana do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym Nowin. Jednocześnie nominację do tej nagrody otrzymał także Pan Dyrektor Tomasz Ratowski i nauczyciel Pani Małgorzata Pacuła. Zgłoszenie do nagrody wysłali rodzice i uczniowie, co jest dla nas wielką przyjemnością i zaszczytem. Dyrekcja Szkoły pragnie podkreślić, że za tym wyróżnieniem stoi praca całego Grona Pedagogicznego naszej Dwójki, a także Uczniów i Rodziców, którzy dzięki swoim osiągnięciom przyczyniają się do wysokiej oceny naszej Szkoły

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten gest wsparcia i docenienia. Sama nominacja jest już dla Szkoły wielką nagrodą. Plebiscyt ten jednak ma swoje prawa – głosowanie na Szkołę i nominowanych nauczycieli wymaga wysyłania płatnych smsów. W dzisiejszych trudnych czasach te pieniądze można spożytkować w naszej ocenie lepiej – ośmielamy się więc prosić, by pomyśleć o nas ciepło, a sms wysłać, wspierając wybrany cel charytatywny, na przykład chore dziecko lub zaprzyjaźnioną fundację pomagającą zwierzętom.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za nominację. Motywuje nas ona do pracy i pokazuje, że jesteśmy doceniani i życzliwie oceniani!

• Konkurs historyczny - Powstanie styczniowe w powiecie lubaczowskim

• 20 .10.2023r. odbył się konkurs historyczny "Powstanie styczniowe w powiecie lubaczowskim". Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie : Gabriel Haik z kl.8b i Kamil Bernacki z kl.7c. Po raz kolejny Kamil odniósł sukces. Zdobył I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzień Edukacji Narodowej, jest to święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pedagogów, ale również uczniów i rodziców oraz pracowników szkół. Obchodzimy go w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, które zajęło się reformą edukacji i wprowadziło wiele innowacyjnych rozwiązań. W naszej szkole również uczciliśmy to święto apelem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.
            Wszystkim nauczycielom życzymy, radości, uśmiechu, cierpliwości, wytrwałości oraz czerpania radość ze swej pracy a uczniom dziękujemy za to, ze z nami jesteście.