• OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY – INTENDENT

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie ogłasza nabór na stanowisko pracy INTENDENT w wymiarze pół etatu.

NAZWA I ADRES JEDNOSTKI:

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.

WARUNKI NIEZBĘDNE:

• Wykształcenie: średnie
            • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku.
            • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
            • Obsługa komputera.
            • Umiejętność w zakresie planowania i organizacji swojej pracy.
            • Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
            • Obywatelstwo polskie.

WYMAGANIA DODATKOWE:

• Mile widziany kurs intendenta. Doświadczenie w pracy w placówkach zajmujących się dystrybucją żywności. Znajomość i umiejętność stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowości i przepisów dotyczących gospodarki magazynowej.
            • Znajomość zasad żywienia.
            • Znajomość podstawowych przepisów dotyczących zamówień publicznych.
            • Znajomość przepisów i procedur dokumentacji sanitarnej wg zasad HACCP.
            • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność.
            • Dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.
            • Wysoka kultura osobista.

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU INTENDENTA:

• Zaopatrywanie kuchni szkolnej w potrzebne produkty żywieniowe i gospodarcze (składanie zamówień u kontrahentów, dokonywanie zakupów).
            • Współudział wraz z kucharką szkolną w ustalaniu tygodniowych jadłospisów.
            • Przyjmowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym zgodnie z procedurami HACCP.
            • Prowadzenie ewidencji przyjętych i wydanych towarów na kartotekach magazynowych.
            • Utrzymywanie magazynu środków żywności w należytym stanie sanitarno-porządkowym.
            • Sporządzanie raportów żywieniowych oraz ich terminowe przedkładanie w księgowości szkoły.
            • Przychód i rozchód zużycia środków czystości na terenie szkoły i przekazywanie ich do księgowości szkoły.
            • Czuwanie nad sprawnością urządzeń stanowiących wyposażenie kuchni i stołówki szkolnej.
            • Jako „kierownik” kuchni sprawowanie nadzoru nad kucharkami, pomocami kuchennymi,
            • W razie potrzeby pomoc w kuchni przy przygotowywaniu i wydawaniu obiadów.
            • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora Szkoły.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• CV.
            • Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
            • Kserokopia ewentualnych świadectw pracy.
            • Oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowania stanowiska intendenta.
            • Oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych
            • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty przedłożone w formie kopii winny być potwierdzone przez kandydata klauzulą „za zgodność z oryginałem” i własnoręcznym podpisem.

Termin i miejsce składania dokumentów:

• Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym, numerem telefonu oraz dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy – intendent” w terminie od 23.11.2023 do 10.12.2023 w sekretariacie szkoły
            • Oferty zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.
            • Dokumentacja kandydatów niezakwalifikowanych będzie do odbioru w sekretariacie szkoły w terminie 3 miesięcy od dnia rozstrzygnięcia naboru. Po tym terminie dokumentacja zostanie zniszczona.
          • Święto Odzyskania Niepodległości

• Święto Odzyskania Niepodległości w naszej szkole.

Pieśnią i wierszem uczciliśmy ten dzień. Bez wielkich słów, dramatycznych momentów pochyliliśmy się nad współczesnym pojęciem patriotyzmu. Miłość do Ojczyzny dla każdego może oznaczać coś innego…

A czym dla Ciebie jest Ojczyzna?

• Nagrody dla lauretów rozdane

•

Dzis do Laureatów Olimpiady Wojewodzkiej pn. „Zielone Podkarpacie dotarły dyplomy oraz nagrody.

Teleskop za I miejsce otrzymał Damian Baran.

Piękne albumy pt."Ziemia" trafiły do Macieja Sobczaka oraz Kamila Bernackiego.

GRATULUJEMY!!!