• Wizyta klasy 3b w manufakturze wyrobu ozdób choinkowych

• 3 grudnia br. klasa 3b była w Rzeszowie w manufakturze wyrobu ozdób choinkowych. Dzieci poznały technologię wyrobu bombek, widziały, jak rozgrzewa się szkło jak wydmuchuje się bombki, jak się je ozdabia. Na pamiątkę otrzymały bombkę z własnym imieniem.

• Powiatowy Konkurs Historyczny „Dziedzictwo, Dzieje i kultura powiatu lubaczowskiego”

• 29.11.2019r. odbył się Powiatowy  Konkurs Historyczny „Dziedzictwo, Dzieje i kultura powiatu lubaczowskiego” pod hasłem „Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim”.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do podjęcia badań nad historią powiatu lubaczowskiego związaną z wydarzeniami, które miały miejsce we wrześniu 1939r., rozwijanie umiejętności pracy ze źródłami, zapoznanie
            z eksponatami prezentowanymi na wystawach stałych i wystawie czasowej „Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim”, budzenie patriotyzmu lokalnego poprzez ukazanie historii regionu na tle dziejów państwa.

Etap szkolny wyłonił trzech uczniów do etapu powiatowego:

Igor Furgała kl.VIIIc , Krystian Majdan kl.VIIIc , Marcel Meder kl.VIIIc.

Do finału zakwalifikowali się Igor Furgała i Krystian Majdan zdobywając wyróżnienia.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

koordynator konkursu Marta Pachla

• Nasze uczennice w konkursie Looking for Talents

• W tegorocznej X edycji konkursu "Looking for talents" wzięły udział nasze uczennice Dominika Szałańska i Patrycja Szychter. Dziewczyny zaprezentowały się znakomicie. Dominika zdobyła wyróżnienie a Patrycja III miejsce! Dodatkową atrakcją było spotkanie z absolwentem naszej szkoły, aktorem Michałem Kurkiem!

Uczennice przygotowali p. Tomasz Strycharz i p. Kamila Antonik- Brzyska.