• Wakacje!

• Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021, życzymy wszystkim niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Zapraszamy do obejrzenia części artystycznej, która dostępna jest na szkolnym Facebooku.

Do zobaczenia we wrześniu!

• Certyfikat

• W tym roku nasza szkoła wzięła udział w XII-tej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka, który jest skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych. Celem akcji jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole oraz wspieranie ich rozwoju. Program zwraca uwagę na potencjalne zagrożenia, uświadamia dzieciom skutki jakie mogą nieść ze sobą niebezpieczne zachowania w domu, w szkole, na drodze oraz  w Internecie. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali filmy edukacyjne, chętnie wypowiadali się na tematy związane z bezpieczeństwem, wykonywali zadania oraz trafnie oceniali sytuacje zagrożenia. Po przeprowadzeniu wszystkich elementów programu, zdobytą przez dzieci wiedzę zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Nasze wspaniałe pierwszaki poradziły sobie z nim doskonale, za co otrzymały dyplomy, a Szkoła utrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Gratulujemy!!!

• Laureaci konkursu

• Uczniowie klas1- 3 wzięli udział w dwóch ogólnopolskich konkursach wiedzy "Olimpusek " i Zuch". Dużą wiedzą i umiejętnościami wykazały się nasze uczennice zajmując I miejsce w Polsce. Są to:

Alicja Weber kl.1b - I miejsce, dyplom grawerowany i nagroda książkowa Aleksandra Cozac kl.2b

I miejsce, dyplom grawerowany i nagroda książkowa Zuzanna Trembicka kl.2b - 1 miejsce, dyplom grawerowany i nagroda książkowa.