• Obrońcy Lubaczowa

• Z okazji Święta Patrona Szkoły zainteresowani  uczniowie klas VII i VIII przygotowali prezentacje multimedialne na temat Obrońców Lubaczowa.

Kryteria oceny dotyczyły zawartości slajdów oraz treści merytorycznych.

I miejsce zajęła uczennica klasy VII b – Magdalena Świerczek,

II miejsce – Oskar Sobolewski, uczeń kl. VIII c

III miejsce – Karol Sopel, uczeń kl. VIII b

Wyróżnienia:

Antonina Kucia, uczennica kl. VII b

Magdalena Rutkowska, uczennica kl. VIII b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nauczyciele historii

• Lekcja muzealna

• Dnia 26 i 28 kwietnia uczniowie klas VIII uczestniczyli w lekcji muzealnej poświęconej wystawie czasowej pt. "Solidarność Lubaczowska". Kustosz wystawy pan Dariusz Sałek przedstawił tworzenie się struktur Solidarności w Lubaczowie. Uczniowie chętnie odpowiadali na jego pytania, z zainteresowaniem oglądali fotografie, dokumenty oraz pamiątki internowania działaczy lubaczowskiej Solidarności.

• ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów Poland