• Wybory do SU

• Przedstawiamy skład nowego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024.

Przewodniczący - Michał Kopciuch

Zastępca - Oliwia Ulicka

Sekretarz - Antonina Kulpa

Gratulujemy! Liczymy na ciekawe pomysły i udaną współpracę.

• Udział w XXXIV im. Gen. Józefa Kustronia

• W piątek 15.09.2023 nasi uczniowie brali udział w XXXIV BIEGU IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA w ZS Lubaczów. Naszą szkołę reprezentowali: Iga Buczko, Dominika Maćko, Aleksandra Cozac, Małgorzata Meder, Agata Stromidło, Julia Antonik, Filip Hass, Piotr Hass, Bartosz Sitarz, Kamil Broź. Gratulacje dla wszystkich za wspaniały bieg a w szczególności dla Igi Buczko za zajęcie I miejsca w kat. klas III-V oraz Kamila Brozia za zajęcie III miejsca w kat. klas VI-VIII.

• Akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

• Dziś rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024.

Akademię przygotowali uczniowie wraz z opiekunami SU.

Wszystkim uczniom życzymy znakomitych wyników w nauce, nauczycielom – satysfakcji z pracy, a rodzicom – wielu powodów do dumy i radości z sukcesów dzieci.