• Walentynki w naszej szkole

• Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły). Już od samego rana po szkole kursowała walentynkowa poczta – roznoszone były walentynkowe karteczki, liściki, lizaki, oczywiście z serduszkami! Wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony.

Z okazji Walentynek uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą walentynkową dekorację drzwi swojej sali lekcyjnej. Niektóre prace to prawdziwe dzieła sztuki. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Walentynkowy miś, lizaki i pamiątkowy dyplom trafiły do klasy 7a. Gratulujemy wszystkim kreatywności i tak wielkiego zaangażowania.