• Wakacje

• Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

• Festiwal Serdecznej Piosenki

• 20 czerwca 2023 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbył się II Festiwal Serdecznej Piosenki, którego inicjatorkami były Małgorzata Szabatowska i Barbara Osiecka – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie. Wsparcia muzycznego i technicznego udzielili: pani Agnieszka Kowal, pan Mariusz Maziarz i pan Andrzej Kindrat oraz pracownicy MDK w Lubaczowie

W Festiwalu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2, uczniowie Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Oleszycach.

Wspaniała impreza podczas, której uczestnicy wykonując znane polskie piosenki podzielili się z swoją wrażliwością, talentem i serdecznością. Dla wielu wykonawców muzyka i śpiew są ogromną pasją, a możliwość wystąpienia przed publicznością spełnieniem marzeń.

Festiwal po raz kolejny pokazał jak wielką siłę ma przyjaźń, bycie razem, wspólna radość i pomoc drugiemu człowiekowi. Tak wiele możemy się od siebie uczyć bez podziałów na pełno i niepełnosprawnych. Motywem przewodnim wydarzenia była miłość. Przewijała się przez prawie wszystkie piosenki – miłość Boga do człowieka, miłość rodziców do dziecka, miłość jednego człowieka do drugiego. Bo przecież, to ona definiuje nasze istnienie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

• Zakończenie roku szkolnego 2022/ 2023

22.06.2023r. (czwartek) o godz. 9:00 Msza Święta w Kościele Św. Stanisława.

Zakończenie roku szkolnego dla klas I – VIII odbędzie się dnia 23.06.2023r. (piątek), w hali sportowej o godz. 8:30.

• Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

• Nasza szkoła została wyróżniona Certyfikatem Placówki Rozwijającej Talenty jako jednostka edukacyjna, która realizuje nowatorskie działania na rzecz rozwijania zdolności uczniów już od I etapu edukacyjnego i przyczynia się do odkrywania i wspierania zainteresowań oraz uzdolnień najmłodszych uczniów. Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia uczniów.